• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Smart welding workshop VPU№ 17 На розгляді

Доданий
18.05.2020
Номер
2
Професійна (професійно-технічна) освіта

Вважаємо, що одним із стратегічних пріоритетів сучасної політики міста та держави в цілому повинно стати формування трудового потенціалу України та відтворення кваліфікованої робочої сили, підвищення її конкурентоспроможності відповідно до сучасних потреб економічного і соціального розвитку, забезпечення умов для задоволення потреб громадян, суспільства та ринку праці у якісній професійно-техніч

Автор проекту
Бюджет
999 999 грн
Розрахунок бюджету
Теги
інновації, молодь
Район
Шевченківський
Адреса
просп. Богдана Хмельницького (Героїв Сталінграда), 49А, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

Ми розуміємо, що виробництво потребує кваліфікованих робітників високих розрядів та належного професійного рівня підготовки. Вочевидь, на сьогодні найбільшою проблемою є незбалансованість ринку праці та ринку освітніх послуг. Але у зв’язку з дефіцитом бюджетних асигнувань у ВПУ№17 не були передбачені видатки на капітальні та поточні ремонти, оновлення матеріально-технічної бази, що унеможливлювало запровадження в навчально-виробничому процесі сучасної техніки та технологій. Питання побудови системи якісної та технічно-сучасної професійно-технічної освіти є пріоритетним для нашого закладу і тому вимагає модернізації зварювальної навчально-виробничої майстерні.

Мета проєкту

Головною метою проекту є:
- модернізація майстерні зварювальників;
- зміцнення матеріально-технічної бази училища;
- створення позитивного іміджу закладу через надання високоякісних освітніх послуг;
- формування сучасного навчального закладу європейського рівня.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Для вирішення даної проблеми передбачається закупити сучасне обладнання для майстерні зварювальників.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Для випускників 9-х та 11-их класів загальноосвітніх шкіл, учнів електрогазозварників ВПУ№17, майстрів виробничого навчання.

Ключові показники оцінки результату

Економічні: підготовка висококваліфікованих фахівців та робітничих кадрів підвищить рівень конкурентоспроможності, що в результаті сприятиме активізації економічної діяльності; позитивний імідж училища надасть поштовх для отримання робітничих професій, дефіцит яких спостерігається на ринку праці нашого міста; збільшення доходів ВПУ№17 за рахунок високої оплати висококваліфікованої праці учнів на виробничій практиці згідно ст.50 Закону «Про професійно-технічну освіту» .
Соціальні: на базі модернізованої майстерні можливе проведення всеукраїнських та міжнародних (WorldSkills) конкурсів фахової майстерності та ярмарок професій; сприяння зайнятості молоді та дорослого населення шляхом надання їм нових професійних навичок з адаптацією до змін у економічних процесах; розширення можливостей працевлаштування для випускників училища; підвищити престижність робітничих професій; зберегти та примножити соціально-побутову інфраструктуру училища; якісно вплинути на розвиток міста, країни.

Ризики у реалізації

Можливе з дорожчання обладнання закладеного у бюджет проекту.

Інформація про співфінансування

немає

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви посадова особа?

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ