Сучасний шкільний медіапростір На реалізації

Доданий
07.06.2021
Номер
183
Школа

Динамічне життя сучасної школи, активна життєва позиція учнів ставлять перед фактом необхідності створення шкільного радіовузла (медіакуточка). Швидке та успішне вирішення організаційних, інформаційних і освітніх проблем залежить саме від рівня зв’язку всередині школи. Засоби масової комунікації в стінах школи дозволяють охоплювати і передавати великий обсяг інформації мобільно та своєчасно.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Єршова
Бюджет
1 449 929 грн
Розрахунок бюджету
Теги
школа, інновації, молодь
Район
Новокодацький
Адреса
вул. Метробудівська, 7, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

немає

Проблема

Відсутність технічних засобів у сітці медійного забезпечення школи. Наявне технічне обладнання та технічне забезпечення школи не дає можливості підтримувати високий рівень медіакомпетентностей школярів і наразі зараз низька спроможність використання високотехнічних програм обробки інформації. В додаток повільна передача інформаційно-інноваційного джерела.

Мета проєкту

Створити в закладі освіти, середовище для швидкого розповсюдження інформації, удосконалити та підвищити рівень обізнаності учнів, активізувати рівень активної громадської позиції школярів.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Динамічне життя сучасної школи, активна життєва позиція учнів, які бажають бути в курсі останніх шкільних новин, гостра необхідність знати про всі успіхи однокласників та розповісти про свої досягнення ставлять перед фактом необхідності створення шкільного радіовузла (медіакуточка).
Шкільне радіо стане доступним інформаційним та просвітницьким каналом, що дозволить охопити широке коло аудиторії. А також - головним інформаційно-розважальним центром, допоможе об’єднати творчу молодь і дозволить їм краще розкритися, дасть більше можливостей для спілкування. Як донести до учнів та працівників школи великий потік інформації? Як зібрати термінову нараду або покликати на термінове засідання шкільного самоврядування? Як повідомити всім учням про знайдені чи загублені речі? Швидке та успішне вирішення організаційних, інформаційних і освітніх проблем залежить саме від рівня зв’язку всередині школи.
Засоби масової комунікації дозволяють охоплювати і передавати великий обсяг інформації. Діти хочуть знати свіжі новини міста чи країни, відпочити на перерві, послухавши улюблену музику і бути в курсі всіх подій. Радіорубка може стати пунктом оповіщення про тривогу, евакуацію або якусь іншу надзвичайну ситуацію, сприятиме розвитку самоврядування та спілкування між дітьми,

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

- Педагогічні працівники КЗО «НВК №106» ДМР;
- учнівський колектив КЗО «НВК №106» ДМР;
- батьківська громада КЗО «НВК №106» ДМР;
- спортивні гуртки, які базуються в КЗО «НВК №106» ДМР
Проект " Сучасний медіахолдинг" започаткований насамперед для учнів, батьків і співобітників навчального заклау ( для зручності та швидкості інформування).

Ключові показники оцінки результату

1. Вирішення інформаційних проблем, об'єднання шкільної спільноти.
2. Розвиток учнівського самоврядування через цілеспрямовану, системну роботу шкільного радіо.
3. Розширення кругозору учнів, розвиток особистості, здатної до самоактивації, самоствердження та самореалізації в постійно мінливих соціокультурних умовах, профілактика здорового способу життя.
4. Розвиток дикторських, організаторских і творчих здібностей та музичного смаку учнів, креативного мислення і мовної культури.
5. Створення системи співробітництва, підтримка в проведенні спортивних змагань та громадських заходів.
6. Підготовка учнів до вибору професії.

Ризики у реалізації

інфляція

Інформація про співфінансування

100% бюджетні кошти

Чи є у вас конфлікт інтересів

немає

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент інноваційного розвитку Дніпровської міської ради

Комунальне підприємство "Інфо-Рада-Дніпро" Дніпровської міської ради