• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дитячому закладу - дитячий майданчик Брав участь

Доданий
04.06.2021
Номер
138
Школа

Відповідно до чинного законодавства КЗО «СЗШ№14» ДМР буде перепрофільовано на гімназію зі структурним підрозділом – початкова школа. Вже у 2021-2022 р. численність здобувачів освіти початкової школи складатиме 57% ( 400 дітей). Надалі кількість здобувачів освіти початкової школи буде збільшуватись. Даний ігровий майданчик дозволить організувати безпечне та змістовне дозвілля дітей.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Пилипчук
Бюджет
1 454 716 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, школа
Район
Індустріальний
Адреса
вул. Батумська, 20А, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Бутко Ірина Станіславівна
Лаврущенко Ольга Василівна
Діденко Юлія Сергіївна
Кюрджієва Єлизавета Рамзесівна
Клочко Тетяна Олексіївна
Кулик Людмила Михайлівна
Карпенко Ірина Миколаївна

Проблема

На території закладу освіти не облаштовано жодного дитячого майданчика або місця, де діти могли б проводити свій відпочинок, всебічно розвиваючись та активно проводити час на свіжому повітрі. КЗО «СЗШ№14» ДМР у 2021-2022 навчальному року набиратиме 5 перших класів НУШ та буде відкрито як мінімум 3 групи подовженого дня. Саме це є основним фактором до створення ігрового майданчика для відпочинку.

Мета проєкту

Створення сучасного ігрового майданчику є вкрай важливим для фізичного розвитку здобувачів освіти закладу, організації активного дозвілля не тільки дітей школи, а й мешканців прилеглих до території будинків. Подвір’я закладу є відкритим та загальнодоступним для всіх мешканців мікрорайону. Але воно не відповідає сучасним вимогам. Реалізація цього проєкту допоможе створити безпечну зону відпочинку для здобувачів освіти КЗО «СЗШ№14» ДМР, мешканців мікрорайону. Крім того, покращиться інфраструктурний та візуальний стан території закладу освіти.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Встановити дитячий комплекс, окремі гойдалки та лавки для відпочинку. З метою передбачення дитячого травматизму покласти спеціальне покриття.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Всі учасники освітнього процесу у КЗО «СЗШ№14» ДМР (найважливіше здобувачі початкової школи), мешканці прилеглих будинків.

Ключові показники оцінки результату

Створення загальнодоступних умов для всебічного та повноцінного проведення дозвілля дітей на ігровому майданчика на території КЗО «СЗШ№14» ДМР.
+ Робить можливим фізично розвиватися учням школи, мешканцям прилеглих будинків віком до 10 років, удосконалювати навички комунікації, саморозвитку, усвідомленого ставлення до необхідності вести здоровий спосіб життя.
+ Цей майданчик необхідний для наступного та підростаючого покоління, стане безпечною зоною для прогулянок вихованців груп подовженого дня, місцем релаксації та відпочинку для дорослих мешканців мікрорайону.
+ Після реалізації цей проект не потребує подальшого фінансування.
+ Організація святкового заходу до відкриття майданчика.

Ризики у реалізації

Перед встановленням майданчику потрібно очистити територію: прибрати бордюр та викорчувати кущ.

Інформація про співфінансування

-

Чи є у вас конфлікт інтересів

-

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

Так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Файли

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради