• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Чемпіонати з Дог Фрізби та конкруси для активних собачників На розгляді

Доданий
18.05.2020
Номер
10
Спорт

Спортивно-розважальний захід для собаківників та веселих собак. Спробувати себе у цьому грайливому виду спорту із собаками може будь хто. Проєкт передбачає два заходи впродовж 2021 року - весна та осінь

Автор проекту
Бюджет
199 992 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, молодь, неформальна освіта
Район
Амур-Нижньодніпровський
Адреса
вул. Нижньодніпровська, 1, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

Нестача певних заходів для собаківників звіли на нівець культуру собаківництва в нашому місті. Подібні заходи спрямовани задля розваги собаківників і їх улюбленців. А разом з тим, подібні заняття із своїм собакою привчають собаку шанувати господаря, та такі собаки є безпечними для людей та інших собак. Саме з забезпечення безпеки оточюючим починається культура собаківництва. А суворі правила щодо вбиранная за собакй будь де в межах зору суддів веде до дисквалифікації у замаганнях. Це гра, але з певними правилами, які під час гри привчають власників собак будти відповідальними . Саме такі власники стають прикладом для величезної кількості людей та поширюють культуру відповідального собаківництва.

Мета проєкту

Головна мета проєкту - розважити собаківників та глядачів та показати, що спорт з собаками- це гра для собаки, гра для його власника. І саме ця гра сприяє правильному контакту собаки із своїм господарем, робить собак безпечними, адже собака жадає тільки гри з господарем, та її не тягне на пригоди. В цій грі діють певні правила, які привчають власників тварин бути відповідальними, пильними та уважними щодо дій та вчинків свого собаки.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

До цього заходу залучатимуться звчиайні собаківники, які мають грайливих собак. Це весело, це спортивно та цікаво. Будь яка звичайна людина може стати спорстменом кінологічного с порту із своїм чотирилапим другом. Для цього не має значення, ані вік, ані фізичні показники господаря чи собаки. Спорт з собаками привчає господарів к певним правилам поведінки у суспісльстві та дає надію, що саме ці приклади будуть поширюватися й переніматися іншими собаківниками. Бо собака має бути безпечна для суспільства та має будти почуватися в безпеці разом із своїм господарем.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Собачники, які мають активних грайливих собак будь якого розміру, породи чи безпорідну.

Ключові показники оцінки результату

1.Зростання рівня безпеки громадян, щодо страху собак. 2. Зростання рівня толератності з боку людей, які не мають собак до людей, які мають собак. 3 Зростання культури собаківництва та рівня відповідальності власників собак. 4. Привчання прибирати за своїми тваринами власників собак

Ризики у реалізації

немає

Інформація про співфінансування

немає

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви посадова особа?

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Співавтори

немає

Фотографії

Відповідальні підрозділи

ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ