Рідний будинок - затишна оселя На реалізації

Автор проекту
Володимир Євгенійович Шершун
Володимир Шершун
Категорія
Комунальне господарство
Код
75

Короткий опис

Ціль проекту - зменшення вологості підвалів та фундаменту, поновлення їх природнього осушування.Підвищення рівня захисту інженерних мереж будинку. Створення комфортних умов для жителів, в тому числі - з обмеженими можливостями.

Район

м. Дніпро, Чечелівський р-н

Адреса

м.Дніпро, Дмитра Кедріна, 47

Бюджет на реалізацію

126 420 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Створення належних умов проживання мешканців , утримання та експлуатації будинку.

Проблема

Замокання підвалів при потраплянні дощової та талої води через порушене вимощення навкруг стін будинку. Безпечне пересування мешканців, в тому числі з обмеженими можливостями сходами. Захист підвалів від проникнення асоціальних осіб. Безпека мешканців.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Відремонтувати вимощення, відремонтувати сходи ганків, облаштувати пандус з огородженням, встановити огородження приямків підвалів з дверима та покрівлями.

Для кого цей проект

Для всіх мешканців будинку, враховуючи людей з обмеженими можливостями. Враховуючи, що у дворі знаходиться внутрішньоквартальний спортивний майданчик, огорожа приямків сприятиме безпеці дітей та підлітків з прилеглих дворів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Регулярне провітрювання підвалів сприятиме подовженню експлуатації будинку за рахунок стійкості фундаментів , а також підвищить санітарну безпеку проживання, сприятиме економії ресурсів.