Затишний двір Шолохова, 5 – для життя та відпочинку На реалізації

Автор проекту
Олександр Олександрович Шолох
Олександр Шолох
Категорія
Благоустрій та інфраструктура
Код
10

Короткий опис

Утворення двору та облаштування дитячо-спортивно майданчику для активного відпочинку мешканців по вул. Шолохова, 5 та прилеглих територій житлового масиву Ломівський. Зміцнюємо здоров'я і суспільні взаємозв’язки за допомогою спорту та дозвілля на свіжому повітрі!

Район

м. Дніпро, Амур-Нижньодніпровський р-н

Адреса

Дніпро, Шолохова, 5

Бюджет на реалізацію

199 999 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Співавтори

Шолох Олександр Олександрович

Мета проекту

Створення сучасної розважальної зони із дворового дозвілля та оздоровлення, для всіх вікових груп дитячого та дорослого населення.

Проблема

У мешканців будинку №5 по вул. Шолохова (ОСББ «5 Шолохова») немає двору. З одного боку впритул до будинку незаконна добудова та складські задвірки торгівельного безладдя ТОВ УНІВЕРСАМ "АМУР", 13470747. З іншого боку торгові МАФи, незаконні, бо спотворюють і двір і життя жителів будинку, розташовані на тротуарах і з туалетом посеред двору, та ринок із безліччю різних авто під вікнами.
Жодного столика та лави для відпочинку. Немає місця для дитячих розваг. Зруйновані тротуари небезпечні для будь якого пересування.
Відсутність двору сприяє високій криміногенній обстановці: із будинку вкрадені датчики руху, ЛЕД лампи, дроти.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Даним проектом передбачається утворити двір, здійснити зонування та благоустрій території і обладнати безпечним ігровим майданчиком, місцем для зустрічей та бесід, відремонтувати тротуари.

Для кого цей проект

Результатом реалізації даного проекту зможуть користуватись мешканці будинків Шолохова, 5, Донецьке шосе, 2 та всього житлового масиву Ломівський, оскільки будинок є першим на житловому масиві.

Ключові показники оцінки результату проекту

ДВІР – це продовження, а може навіть і початок наших будинків. Мешканці будинку братимуть учать у роботах з благоустрою двору, висадженню дерев та кущів. Надалі спільний активний відпочинок матиме позитивний вплив не тільки на здоров'я мешканців цього району, але й сприятиме налагодженню суспільних взаємозв’язків, формуванню добросусідських взаємовідносин та зміцненню громади. Зробить наших малюків більш активними.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні.

Приклади (кейси схожих рішень)

Схожі проекти реалізовані в Дніпрі: Затишний двір Дементьєва 8, Затишний двір будинків Шолохова 7, 15, в Україні https://vsim.ua/Podii/najkrashi-budinok-ta-pidyizd-u-meshkanciv-ternopil-s-koyi-najkrashij-d-10462872.html

Фото / схеми / креслення / тощо