Школа №45. В сучасній школі комп’ютери - не розкіш, а необхідність. Реалізований

Доданий
28.05.2020
Номер
81
Школа

Проект передбачає створення в СШ №45 нового комп’ютерного класа.
Це дасть можливість учням нашої школи навчатися на сучасному обладнанні з використанням новітніх ІКТ, бути іформаційно компетентними. А вчителям – виховувати конкурентно-спроможних випускників, володіючих сучасними ІТ-технологіями. .

Автор проєкту
Бюджет
199 239 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, школа
Район
Індустріальний
Адреса
вул. Софії Ковалевської, 88А, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

У СЗШ №45 навчається майже 1000 учнів. В школі обладнані два кабінети ІКТ. Але кількість навчальних годин інформатики в школі перевищує можливість навантаження навіть цих двох кабінетів, тому деякі класи вимушені навчаться інформатиці у необладнаних для цього кабінетах. В діючих кабінетах ІКТ більшість комп’ютерів технічно і морально застарілі, що унеможливлює встановлення сучасних комп’ютерних програм, вивчення яких передбачено Державним стандартом базової та повної середньої освіти. Відсутність мультимедійного обладнання та(чи) проектора не дозволяє повною мірою надавати якісні освітні послуги у галузі інформаційних технологій.

Мета проєкту

Забезпечити дітям нашої школи різних вікових категорій навчання за допомогою IT-технологій, створити умови щодо безпечного корисного, цікавого та сучасного розвитку учасників освітнього процесу .

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Створити в СШ №45 новий компютерний клас. Придбання вказаного обладнання дасть змогу учням вивчати нові технології, як належить це робити у ХІ сторіччі та по європейським екологічним стандартам.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Для кого цей проект
- учні СЗШ № 45 (1011 дітей);
- педагоги навчального закладу (65 осіб);
- батьки учнів, як рівноправні учасники навчально- виховного процесу;

Ключові показники оцінки результату

У 2020-2021 н.р. у 2-11 класах буде навчатися 1011 учнів. Середня навантаженість на 1 персональний комп’ютер складає 50,5 чоловіка, що не відповідає санітарним нормам та повністю скасовує поняття «персональний». Середня наповнюваність учнів у класі 30,8 не дає можливості самостійної роботи дітям, так як проводиться навчання у 2-ох комп’ютерних класах на 20 робочих місця.
При наочності 37 комп'ютерів навантаження на 1 комп'ютер зменшиться, та становитеме 29 учнів, що при 5-ти денному тижні навчання дасть змогу охопити майже 100 відсоткову потребу.
Відсутність сучасної комп’ютерної техніки унеможливлює створення профільних інформаційно- технологічних класів, що звужує профілізацію школи III ступеня.

Ризики у реалізації

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу: недостатнє фінансування, інфляція, відмова профільного департаменту від реалізації проекту.

Інформація про співфінансування

Немає

Чи є у вас конфлікт інтересів

Ні

Ви посадова особа?

Ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

Так

Співавтори

Руденко Ганна Анатоліївна

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради