Статус:
Тип:
Бюджет
50000 600000 грн
Скинути
 • Культура та туризм

  Виїзна філармонія Брав участь

  Виїзні концерти, концерти-зустрічі з мешканцями громади області. Проведення сумісних народних свят з участю батьків та учнів школи. Підготовка програми за сумісними творчими планами. Викладачі школи проводять уроки музики з бажаючими мешканцями громади та надають допомогу місцевим творчим колективам.

  Автор проекту
  Євген Валентинович Задорожний
  Євген Задорожний
  бюджет 304 733 грн.
  Проголосувало 218
 • Комунальне господарство

  «Мій теплий, затишний дім» Брав участь

  Будівля за адресою: вул. Данила Галицького, 55 потребує оновлення покриття фасаду (торцева стіна) будівлі. Розташована у центрі ж/м Західний - напроти ДРАЦС Новокодацького району, відділення Укрпошти, поблизу торговельних комплексів, дитячого майданчика та центрального скверу, у якому відпочивають мами з колясками, малі діти, жителі масиву та їхні гості.

  Автор проекту
  Анжела Єсавівна Жук
  Анжела Жук
  бюджет 596 918 грн.
  Проголосувало 13
 • Освіта

  Дитячий садок № 387 - справжнього покоління Брав участь

  У дитячому садку "Калинка" № 387 констатована відсутність на дитячих майданчиках спортивного комплексу та спеціального інвентарю для розвитку дітей, окрім альтанок. Пропонується облаштування ігрових майданчиків згідно з нормами СЕС, насадження клумб, розмальовування стін альтанок, а саме з розрухи привести у сучасний вигляд. Фото та схема додається.

  Автор проекту
  Юлія Леонідівна Березань
  Юлія Березань
  бюджет 199 940 грн.
  Проголосувало 124
 • Спорт

  DX-station - майданчик для скейтбордингу, ВМХ, ролерспорту, скутерінгу, паркуру та скелелазіння. Брав участь

  Перший у місті майданчик для занять 6 популярними, молодіжними видами спорту: скейтбордингом, ВМХ, ролерспортом, скутерінгом, паркуром та скелелазінням. Складається із бетонного скейт-майданчику, болдерінгової стінки (скелелазіння) та паркур-майданчику.

  Автор проекту
  Максим Вікторович Семенов
  Максим Семенов
  бюджет 599 000 грн.
  Проголосувало 423
 • Освіта

  Розвиток та виховання майбутніх громадян України Брав участь

  Ремонт клубу за місцем мешкання «Гармонія» (вул. Янтарна, 81Б), Інд.р-н, КЗ «МДМЦ». Ремонт - сукупність техніко-економічних і організаційних заходів, що дозволить реалізувати Указ Президента України № 580/2015 від 13 жовтня 2015 року "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки", Указ Президента України №334/2015 від 12 червня 2015 року.

  Автор проекту
  Сергій Леонідович Тихансський
  Сергій Тихансський
  бюджет 135 000 грн.
  Проголосувало 11
 • Культура та туризм

  Привітне обличчя театру ляльок Брав участь

  В театрі постійно показують дуже цікаві вистави на які зі всього міста та області їдуть маленькі глядачі. Театр починається з фасаду! Але крім того, що єдиний дитячий театр в місті знаходиться у спальному районі, так ще і фасад театру виглядає дуже критично. Із-зі злив та талого снігу потоки води стікають по фасаду, що робить його жахливим та непривабленим.

  Автор проекту
  Христина Олександрівна Акулова
  Христина Акулова
  бюджет 120 000 грн.
  Проголосувало 229
 • Культура та туризм

  Гарно вмієм танцювати, рідне місто прославляти Брав участь

  Участь вихованців Дніпровської дитячої школи класичного танцю в багатожанровому фестивалі-конкурсі "Салют, Карпати-Буковель - 2017"

  Автор проекту
  Ірина Миколаївна Давидова
  Ірина Давидова
  бюджет 111 150 грн.
  Проголосувало 65
 • Культура та туризм

  Талановиті юні музиканти-рідному місту. Брав участь

  Проект передбачає придбання сценічного електропіаніно для дитячого камерного оркестру "Сонет". Творчий колектив постійно виступає для мешканців міста Дніпро та представляє місто на концертних площадках інших областей України. Сучасний музичний інструмент - можливість розширити географію виступів колективу.

  Автор проекту
  Ксенія Олександрівна Романюта
  Ксенія Романюта
  бюджет 66 252 грн.
  Проголосувало 91
 • Спорт

  Дитячий спортивно-оздоровчій комплекс по вул. Усенка Лівобережний -3 Відхилений

  Комплекс дасть можливість відвідувати сучасні корти (3 ),зали для силових видів спорту, гимнастичний зал та приміщення для тренажерів. До речи на Лівому березі в місті немає жодноо корту. Соціальна направленність проекту : безкоштовне відвідування занятть з спорту дітей пільгових категорій (сироти,напівсироти,під опікою) та воїнів-інвалідів АТО.

  Автор проекту
  Олександра Миколаївна Ляхович
  Олександра Ляхович
  бюджет 600 000 грн.
  Проголосувало 0
 • Благоустрій та інфраструктура

  Облаштування зеленої зони і куточка відпочинку для дітей та дорослих по пр. Слобожанскому Брав участь

  Створення комфортної зони відпочинку для мешканців прилеглих будинків до будинку № 67 по пр. Слобожанський. Передбачається здійснення озоленення території, облаштування пішохідної доріжки, встановлення лавок для відпочинку та урн для сміття, а також встановлення каруселі для дітей.

  Автор проекту
  Кирилл Юрьевич Федорчук
  Кирилл Федорчук
  бюджет 198 000 грн.
  Проголосувало 100