• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Поле для спорту та кінотеатр під відкритим небом. Багатофункціональне поле. Очікує рішення

Доданий
16.06.2020
Номер
459
Спортивні та дитячі майданчики

Поле для спортивних ігор (футбол+волейбол+баскетбол)+ кінотеатр під відкритим небом.
Надати можливість мешканцям багатоквартирного будинку (11 під*їздів)+ прилеглих будинків, мати безкоштовний доступ до спорт майданчику та дозвілля у зручний для них час. Таким чином ми сприятимемо підвищенню рівня активності населення, згуртуванню, зміцнення здоров*я майбутнього покоління, згуртованості громади.

Автор проекту
Бюджет
999 383 грн
Розрахунок бюджету
Теги
спортивний майданчик, діти, двір, благоустрій, інновації
Район
Індустріальний
Адреса
просп. Миру, 12, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

Ми маємо досвід згуртування громади в нашому домі. Наразі ми бачимо, що є проблема, на яку зможемо впливати. Дефіцит руху та розвитку, як фізичного так і емоційного погано впливають на здоров*я людей, як фізичне так і психологічне. Тому дуже важливо створювати мови для активностей та об*єднання. Досвід показу кіно під відкритим небом в теплу пору року ми маємо, тому, знаємо, яка користь, які результати отримають люди\родини, якщо цей проект буде виконаний. Фізично розвивати дітей, молодь та людей старшого покоління- актуальна проблема. Пропонуємо об*єднати спорт та дозвілля і стати прикладом для інших громад.

Мета проєкту

Зробити поле на пр.Миру,12 багатофункціональним (спорт+кіно під відкритим небом). Таким чином ми сприятимемо підвищенню рівня активності населення, згуртуванню, зміцнення здоров*я майбутнього покоління, згуртованості громади. Створення чудових безкоштовних умов для спорту та дозвіллю, спонукання до здорового способу життя, проведення спорт-змагань з футболу, баскетболу, покази фільмів, мультфільмів. Задовільнити потреби дітей та дорослих займатися ігровими видами спорту та спільного дозвілля. Формування спорторієнтованого підростаючого покоління. Три рази на тиждень показ фільмів\мультфільмів. Щодня відкитий доступ до поля для футбола\волейбола\баскетболаітд. Кількість людей, які проживають у будинках дорівнює близько 8000 людей. Ми показували кіно для дітей у дворі і було близько 150 людей, більше не хватило місця.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Створення громадського простору для фізичного та культурного розвитку.
Цим стадіоном ми долучимо до спорту та культурному дозвіллю весь район лівобережний-3. В нашому домі пр.Миру,12 проживає майже 1000 людей, а у сусідніх дворах також жителів не меньше 3000-4000 людей.
Поширення ідей здорового способу життя, згуртованість родин серед мешканців лівобережжя. Проведення дворових ігор та змагань, розвиток культурної та соціальної роботи серед мешканців району. Простір для творчості дітей, підлітків та батьків, конкурси, ігри, змагання, виставки, покази. В нас є досвід активної роботи по соціалізації з 2016р. Три роки поспіль ми, по мірі можливості, показуємо кіно для людей безкоштовно, у дворі, у модульному містечку для переселенців(ВПО) та на алейці пр.Миру.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Усі мешканці лівобережжя-3. Абсолютно різних вікових категорій та фінансового статку. Жителі проспекту Миру, б.12, буд.6-18. Також жителі сусідніх багатоквартирних домів.

Ключові показники оцінки результату

Здоровий спосіб життя. Здорове та активне середовище у районі. Згуртованість громади. Активний та корисний відпочинок для мешканців буд. 12( 11 під*їздів) та прилеглих будинків. Подаємо здоровий приклад зростаючому поколінню. Батьки з дітьми можуть займатися спортом, а також проводити дозвільний час разом. Кількість бажаючих займатися спортом та проводити спільний час зросте у кілька разів.

Ризики у реалізації

відсутність фінансування або різке підвищення цін на матеріали

Інформація про співфінансування

20%

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви посадова особа?

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Співавтори

Брайченко Софія та Олександр

Фотографії

Відповідальні підрозділи

ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ