• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Комфортне середовище для всіх На реалізації

Доданий
20.05.2021
Номер
36
Благоустрій та інфраструктура

Наша мета - безпечне, комфортне місто, адже проведення ремонту внутрішньоквартальних проїздів та облаштування тротуару позитивно вплине на зручне та комфортне переміщення всіх груп населення району, включаючи людей з інвалідністю, матерів з дітьми, людей похилого віку, дітей та молоді, автомобілістів.

Автор проєкту
Бюджет
1 491 600 грн
Розрахунок бюджету
Теги
благоустрій
Район
Шевченківський
Адреса
просп. Богдана Хмельницького (Героїв Сталінграда), 49А, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Терентьєв Олександр

Проблема

Старе асфальтове покриття, деформоване та зруйноване від атмосферного впливу, коренів дерев та інших обставин. Попри виконання часткового ямкового ремонту силами освітнього закладу поруч в деяких місцях асфальтове покриття створює потенційну щоденну небезпеку для людей з обмеженими можливостями та автомобілістів. Ці дорожки та проїзди з’єднують зупинки міського транспорту по проспекту Богдана Хмельницького з Дніпропетровським учбово-виробничим об'єднанням українського товариства сліпих "Луч", трьома освітніми закладами (ВПУ №17, коледж економіки та бізнесу Дніпровського національного університету ім.О.Гончара, Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дніпропетровський регіональний центр професійно-технічної освіти»). Крім того подекуди зовсім не існує тротуарів й учні прямують до освітніх закладів проїзною частиною, що дуже небезпечно.

Мета проєкту

Головною метою проекту є проведення ремонту асфальтового покриття та облаштування тротуару з перенесенням-заміною огорожі зеленої зони по вулиці Шинній

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Планується: проведення ремонту асфальтового покриття проїздів в районі проспекту Богдана Хмельницького 49, 49а, 49б , що задовольнить потреби усіх пішоходів та водіїв, відновлення пошкоджених та зруйнованих бордюрів, облаштування тротуару з перенесенням-заміною для цього огорожі.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Для працівників Дніпропетровського учбово-виробничого об'єднання українського товариства сліпих "Луч", освітян трьох освітніх закладів (ВПУ №17, коледж економіки та бізнесу Дніпровського національного університету ім.О.Гончара, Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дніпропетровський регіональний центр професійно-технічної освіти»), мешканців прилеглих житлових будинків та багатьох малих підприємств та підприємців цього району.

Ключові показники оцінки результату

Економічні: покращення рівня благоустрою території міста через створення сприятливих умов для безпечного руху пішоходів та водіїв; поліпшення якості життя мешканців району, що в результаті сприятиме активізації економічної діяльності.
Соціальні: поліпшення соціальних потреб населення та безпеки; підвищення загального тонусу мешканців району, гарний настрій людей; підвищення іміджу міської ради; поступове приведення тротуарів та доріг міста до європейського рівня.

Ризики у реалізації

Можливе здорожчення матеріалів та робіт закладених у бюджет проекту.

Інформація про співфінансування

-

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Відповідальні підрозділи

Адміністрація Шевченківського району Дніпровської міської ради