• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Поліпшення спортивної бази ГО "Дніпровська міська федерація Хортингу" На розгляді

Доданий
27.06.2019
Номер
23
Спорт

Даний проект створений з метою розвитку спортивного напрямку в м. Дніпро, та розвитку Українського національного виду спорту Хортинг. Для поліпшення спортивної бази ГО «ДМФХ» необхідно придбати спортивнее покриття (килим для боротьби ) та спортивний інвентар. Вихованці ГО «ДМФХ» неодноразово показували високий рівень на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Автор проекту
Сергій
Сергій Бабурнич
Бюджет
143 784 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, молодь
Район
Чечелівський
Адреса
вул. Театральна, 1, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Трубка Андрій Володимирович

Мета проекту

Мета проекту - це придбання необхідного інвентаря та обладнання, та залучення як можливо більшої кількості дітей, підлітків та дорослих до занять Хортингом, та досягнення максимальних спортивних результатів. Завданням проекту є придбання необхідного обладнання та спеціального інвентаря для занять національним видом змішаних єдиноборств - Хортинг.

Проблема

Основна проблема полягає у відсутності хорту спеціалізованого місця для проведення тренувань та змагань з Хортингу (татамі, розборного м’якого покриття РОЛЛ-мати 10м. х 10м. товщиною не менше 40 мм.) та спеціального інвентаря (лапи,подушки для відпрацювання ударної техніки,боксерські мішки, боксерські печатки,снарядні печатки,манекени для відпрацювання кидкової техніки,захисний інвентар для спортсменів та інше ) ,що унеможливлює єфективне проведення учбово - тренувальних занять з Хортингу, досягнення найвищіх спортивних результатів, неможливість проведення змагань з Хортингу міського, обласного та Всеукраїнського рівня у м. Дніпро.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Методи та заходи направленні на реалізацію проекта лежать в пошукі необхідного обладнання для занять Хортингом в спортивних магазинах та інтернет сайтах спортивної спрямованості в Україні,закупівлі, та обладнанні спеціалізованого залу для занять Хортингом.

Для кого цей проект?

Залучення як можливо більшої кількості дітей, підлітків та дорослих до занять Хортингом, та досягнення максимальних спортивних результатів.

Ключові показники оцінки результату проекту

У ході виконання проекту очікується придбання необхідного обладнання та спеціального інвентаря, та його використання в учбово - тренувальних заняттях, проведенні учбово - тренувальних зборів, та при проведенні змагань різних рівнів. Якісний інвентар та обладнання прослужить довготривалий час, та на ньому буде тренуватися та виховуватися не одне покоління спортсменів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Недостатня кількість коштів.

Приклади (кейси схожих рішень)

Закупівля покриття та спортивного обладння в м. Марганець. В підсумку чого збільшилась кількість спортсменів та покращились їхні спортивні показники.Також завдяки закупілі обладнання в містах Нікополь та Покров зросла кількість спортсменів. Спртсмени неодноразово ставали призерами чемпіонатів області, України, Європи та Світу.

Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі у м. Дніпрі?

Так.
ТАК

План заходів з реалізації проекту

Пошук необхідного обладнання для занять Хортингом в спортивних магазинах та інтернет сайтах спортивної спрямованості в Україні,закупівлі, та обладнанні спеціалізованого залу для занять Хортингом.

Ви посадова особа

Ні.
НІ

Чи є ви працівником Комунальних закладів чи підприємств, підпорядкованих Дніпровській міській раді?

Ні.
НІ

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ