Переможці конкурсу Детальніше
Статус:
Тип:
Бюджет
50000 1000000 грн
Скинути
 • Освіта

  Сучасний кабінет інформатики Очікує рішення

  Проект передбачає забезпечення комп’ютерного класу КЗО "Середня загальноосвітня школа №82» Дніпровської міської ради сучасною комп'ютерною технікою. Оснащення комп'ютерного класу у школі застаріло та не відповідає сучасним вимогам. Це не дає можливість учням оволодіти актуальними знаннями та навичками на належному рівні, робить здобуту освіту неконкурентною.

  Автор проекту
  Анжела Костянтинівна Цахнакія
  Анжела Цахнакія
  бюджет 172 648 грн.
  Проголосувало 95
 • Культура та туризм

  Театру «Віримо!» - зручну глядацьку залу Очікує рішення

  Для підвищення комфорту мешканців міста та створення гідних умов культурного розвитку городян пропоную обладнати новими театральними кріслами глядацьку залу Міського Палацу дітей та юнацтва, на сцені якого проходять вистави Дніпровського драматичного молодіжного театру «Віримо!». Амортизація сидінь Палацу складає на сьогодні 100%, вони розраховані на дітей, тому незручні для дорослого глядача.

  Автор проекту
  Сергій Володимирович Клименко
  Сергій Клименко
  бюджет 469 452 грн.
  Проголосувало 700
 • Спорт

  Наші діти - наше майбутнє Очікує рішення

  Метою цього проекту є забезпечення дітей ДЮСШ - 7 необхідним спортивним інвентарем для проведення якісних тренувань з метою виховування майбутніх чемпіонів та майбутніх гравців рівня збірної України з футболу.

  Автор проекту
  Віктор Іванович Голдиш
  Віктор Голдиш
  бюджет 199 938 грн.
  Проголосувало 156
 • Благоустрій та інфраструктура

  Благоустрій пішоходної алеї уздовж Запорізького шосе (від буд. 38 до вул. Космічної)) Очікує рішення

  Благоустрій частини алеї від буд. Запорізького шосе 38 до вул. Космічної, з ремонтом асфальтового покриття, сходів, що розташовані біля зупинки "Тополь-1" та навпроти магазину "Варус", з облаштуванням світла та місць для відпочинку.

  Автор проекту
  Юлія Петрівна Матяш
  Юлія Матяш
  бюджет 999 537 грн.
  Проголосувало 324
 • Комунальне господарство

  Нова стріха Очікує рішення

  Дах будинку 41 во вул. Матроській, м. Дніпро протікає у багатьох місцях та потребує негайного ремонту, виникає проблема обвалу даху будинку. У 2017 році планується зробити ремонт фасаду будинку з росписом стін в українських мотивах по проекту Рекун О.Т. Для збереження розпису, необхідно виключити протікання дощової води на стіни через діряву покрівлю.

  Автор проекту
  Наталья Олексіївна Ротачова
  Наталья Ротачова
  бюджет 250 000 грн.
  Проголосувало 51
 • Благоустрій та інфраструктура

  Затишний двір Шолохова, 5 – для життя та відпочинку Очікує рішення

  Утворення двору та облаштування дитячо-спортивно майданчику для активного відпочинку мешканців по вул. Шолохова, 5 та прилеглих територій житлового масиву Ломівський. Зміцнюємо здоров'я і суспільні взаємозв’язки за допомогою спорту та дозвілля на свіжому повітрі!

  Автор проекту
  Олександр Олександрович Шолох
  Олександр Шолох
  бюджет 199 999 грн.
  Проголосувало 548
 • Благоустрій та інфраструктура

  Дитячо-спортивний майданчик біля буд.38 по Запорізькому шосе Очікує рішення

  Створення ігрового простору для дітей старше 7 років та дорослих на території майданчику біля будинку 38 по Запорізькому шосе зі сторони 3 корпусу. На цій ділянці вже є спортивні тренажери, гойдалка, карусель, тож пропонується облаштувати додаткові комплекси для активних ігр. Для безпеки та запобігання випадкового вибігання дітей на проїзжу частину двору, майданчик пропонується огородити забором

  Автор проекту
  Юлія Петрівна Матяш
  Юлія Матяш
  бюджет 199 962 грн.
  Проголосувало 131
 • Спорт

  "Спорт для наших дітей сьогодні - впевненість у добробуті нації у майбутьому" Очікує рішення

  ДНЗ №309 - найбільший садок в нашому районі. В садку працює басейн, але тільки в опалювальний сезон, коли здійснюється постачання гарячої води. Нам потрібна реконструкція та модернізація басейну зі встановленням проточного водонагрівача та вентиляції, щоб діти займалися плаванням на протязі всього року для розвитку фізичних можливостей і укріплення здоров'я дітей

  Автор проекту
  Ольга Валеріївна Ерашова
  Ольга Ерашова
  бюджет 672 110 грн.
  Проголосувало 360
 • Благоустрій та інфраструктура

  Добробут навколо будинку 172 на вулиці Робоча Очікує рішення

  Асфальтування внутрішньо квартальних доріг та обладнання огорожі двору. Зараз пішохідна зона після дощу перетворюється в смугу перешкод для мешканців, гостей та громадян, що проходять вздовж будинку. Реалізація цього проекту допоможе подальшому розвитку інфраструктури, та відчувати захист і добробут мешканців.

  Автор проекту
  Олександр Євгенович Циб
  Олександр Циб
  бюджет 199 600 грн.
  Проголосувало 336
 • Спорт

  Модернизация спортивной площадки Очікує рішення

  Спортивная площадка, расположенная на ул. Николая Михновского во дворе домов № 21, 25 и 31 нуждается в модернизации. Предлагается, в частности, смонтировать полиуретановое покрытие — это уберет вредную пыль и позволит дополнительно использовать площадку для баскетбола, большого тенниса и даже хоккея.

  Автор проекту
  Сергій Ігорович Юрков
  Сергій Юрков
  бюджет 980 573 грн.
  Проголосувало 127